Pozostaniemy wierni wartościom, którymi kierowaliśmy się zakładając SCANDICA. Wierzymy, że od nich w dużej mierze zależy sukces naszej firmy. To one określają, kim jesteśmy, jak zachowujemy się wobec siebie nawzajem, wobec klientów, przewoźników i innych osób.

Wiarygodność i stabilność

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest stabilność i wiarygodność w interesach. Budowanie relacji biznesowych wymaga pewności w wymiarze jakościowym i finansowym. Jesteśmy liderem w terminowym realizowaniu swoich zobowiązań finansowych, stanowiąc przykład dla innych firm spedycyjnych. Dotrzymujemy obietnic, znamy wartość danego słowa. Komunikujemy się otwarcie wierząc, że szacunek i zaufanie to podstawa dobrego biznesu. W sposób odpowiedzialny robimy to, co mówimy i robimy to w terminie, do którego się zobowiązujemy.

 

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Jesteśmy odpowiedzialni za słowa, które wypowiadamy oraz za zadania, których się podejmujemy. Nie stoimy z boku, gdy trzeba wziąć na siebie odpowiedzialność za słabszych w potrzebie. Cele, jakie sobie stawiamy oraz zadania, których wykonania podejmujemy się, są częścią naszego życia. Pokonywanie trudności umacnia nas, buduje nasze doświadczenie, uczy samodzielności i zaradności.
Niezależność i troska o otoczenie

 

Niezależność i troska o otoczenie

Dobrze pojmujemy pojęcie wolności. Pracujemy z przekonaniem, że w robieniu słusznych rzeczy warto demonstrować siłę charakteru, nawet, jeśli jest to trudne i niepopularne. Nie podejmiemy się transportu, który nie jest zgodny z prawem. Nie współpracujemy z firmami, które łamią prawo.

 

Dynamizm i rozwój

Szybkość i elastyczność to nasza domena. Staramy się zawsze reagować z wyprzedzeniem eliminując potencjalne ryzyko. Stawiamy na elastyczność, zarówno przy budowaniu naszej oferty jak i w naszej gotowości do podejmowania właściwych decyzji w nieprzewidzianych sytuacjach. Z dumą patrzymy na to, co już za nami, a z jeszcze większym zainteresowaniem i pasją na to, co przed nami. Inwestujemy w rozwój, aby przyszłość niosła ze sobą jedynie okazje rynkowe. Zawsze jesteśmy w pełni gotowi na nowe wyzwania, bo to one dodają nam skrzydeł. Dbamy o to, aby do firmy trafiali najlepsi pracownicy, którym zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii, systemów informatycznych oraz rozwój w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Thanks!

Rodzaj Usługi

Nazwa Firmy

Telefon

Imię i Nazwisko

Email

Wiadomość