Jesteśmy Scandica!

SCANDICA to nowocześnie zarządzana i dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna specjalizująca się w spedycji i transporcie. Duża konkurencja na rynku usług w tej branży jest dla nas wyzwaniem, które motywuje nas nie tylko do spełniania oczekiwań naszych klientów, ale także do wyprzedzania ich życzeń. Klienci są dla nas najważniejsi. To ich sukcesy pozwalają nam tak dynamicznie się rozwijać. Zdajemy sobie sprawę, że jako firma logistyczna częściowo odpowiadamy za nie. Nasi klienci mogą osiągać swoje cele dzięki ciężkiej pracy, którą wykonujemy każdego dnia.

SCANDICA specjalizuje się w przewozie towarów na trasach EU – RUS. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjne dla wszystkich towarów będących przedmiotem obrotu w kraju i za granicą. Firma logistyczna Scandica pozostaje najbardziej konkurencyjną na rynku spedycji samochodowej, realizowanej w Polsce, Europie i krajach WNP.

Jako nowoczesna firma logistyczna działająca według najwyższych światowych standardów stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Pozwala nam to budować partnerskie relacje z firmami, które nam zaufały. To jest klucz do naszego wspólnego sukcesu.

 

Nasz cel

 • Realizując intencje i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom buduj wzajemną lojalność i uznanie. Zastosuj indywidualne podejście i anonimowość do każdego partnera. Gwarantuję uczciwość i pełną informację na wszystkich etapach współpracy.
 • Osiągaj zamierzone zyski, ponieważ jest to istota działalności firmy i umożliwia rozwój, zapewniając środki na realizację naszej misji.
 • Zapewnij pracownikom bezpieczeństwo pracy i przyjazne miejsce pracy umożliwiające realizację aspiracji zawodowych i osobistych. Zadbaj o kwalifikacje pracowników. Doceń ich postęp, osiągnięcia i zagwarantuj udział w sukcesie firmy.
 • Stale się rozwijaj, badaj oczekiwania kontrahentów, dostosowuj ich ofertę i zaspokajaj ich rzeczywiste potrzeby.
 • Planuj transport z pasją i wyobraźnią, reagując na zmiany na rynku transportowym.
 • Nieustannie dążymy do poprawy terminowości dostaw.
  Służyć fachową poradą.
 • Dąż do umocnienia pozycji rynkowej i uzyskania zdecydowanej przewagi nad konkurencją.

Do not know which solution suits your business needs?

Thanks!

  Rodzaj Usługi

  Nazwa Firmy

  Telefon

  Imię i Nazwisko

  Email

  Wiadomość