SCANDICA to nowocześnie zarządzana i prężnie rozwijającą się firma logistyczna specjalizująca się w spedycji i transporcie. Duża konkurencja na rynku usług tej branży jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje nas nie tylko do spełniania oczekiwań naszych klientów ale również do uprzedzania ich życzeń. Klienci bowiem są dla nas najważniejsi. To właśnie Ich sukcesy pozwalają nam na tak dynamiczny rozwój. Zdajemy sobie sprawę, iż jako firma logistyczna, jesteśmy za nie częściowo odpowiedzialni. Nasi klienci mogą realizować swoje cele dzięki wykonywanej przez nas codziennie ciężkiej pracy.

SCANDICA specjalizuje się w przewozie ładunków na trasach EU – RUS. Zajmujemy się kompleksową obsługą spedycyjną wszelkich towarów będących przedmiotem wymiany handlowej w kraju jak i za granicą. Firma logistyczna Scandica najbardziej konkurencyjna pozostaje na rynku spedycji samochodowej, realizowanej na terenie Polski, Europy oraz krajów WNP.

Jako nowoczesna, pracująca według najwyższych światowych standardów firma logistyczna, stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Pozwala nam to budować partnerskie relacje z przedsiębiorstwami, które obdarzyły nas swoim zaufaniem. To klucz do naszego wspólnego sukcesu.

Wnosić świeżość, młodość i pasję w organizację transportu. Pokazać, że przy odrobinie wysiłku, chęci i zaangażowania można osiągnąć sukces, wyznaczając nowe standardy pracy w branży spedycyjnej.

Organizując transport – organizować życie, z każdym kilometrem przybliżając realizację ludzkich planów i zamierzeń. Pozostając nieobojętnym na potrzeby i problemy innych – utożsamiać sukces rynkowy nie ze wzmożoną konsumpcją, lecz ze wzrastającymi możliwościami – samorealizacji, rozwoju, pomocy innym.

 • Realizując zamiary i spełniając oczekiwania zbudować wzajemną lojalność i uznanie. Stosować indywidualne podejście i pozbawione anonimowości relacje w stosunku do każdego partnera. Zagwarantować uczciwość i pełną informację na wszystkich etapach współpracy.
 • Osiągać zamierzone zyski, gdyż stanowi to istotę działalności przedsiębiorstwa i umożliwia rozwój, zapewniając środki do realizacji naszej misji.
 • Zapewniać pracownikom bezpieczeństwo zatrudnienia oraz przyjazne miejsce pracy umożliwiające realizację aspiracji zawodowych i osobistych. Dbać o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Doceniać ich postępy, osiągnięcia i zagwarantować uczestnictwo w sukcesie firmy.
 • Stale rozwijać się, badać oczekiwania kontrahentów, dostosowywać swoją ofertę i zaspokajać ich faktyczne potrzeby.
 • Planować transport z pasją i wyobraźnią reagując na zmiany rynku transportowego.
 • Stale dążyć do polepszenia terminowości dostaw.
 • Służyć profesjonalną radą.
 • Dążyć do umocnienia pozycji na rynku i osiągnięcia zdecydowanej przewagi nad konkurencją.
Thanks!

  Rodzaj Usługi

  Nazwa Firmy

  Telefon

  Imię i Nazwisko

  Email

  Wiadomość

  This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.