Asystent ds. spedycji

Department: Dział Spedycji
Project Location(s): Białystok
Education: Dowolne
Compensation: Bez ograniczeń

Obecnie poszukujemy na stanowisko: Asystent ds. spedycji 

 

Twoje wyzwania:

Będziesz odpowiadać za to, by grono naszych podwykonawców ciągle rosło. Poznasz ciekawych ludzi z branży TSL i nawiążesz nowe kontakty biznesowe. Ściśle współpracując z naszym Działem Sprzedaży będziesz organizować drogowe transporty krajowe i międzynarodowe. Zadbasz o wprowadzanie nowych zleceń do naszego systemu. Do Twoich codziennych zadań będzie należało również monitorowanie i kontrola realizacji zleceń oraz pilnowanie terminowości realizowanych usług. Nauczymy Cię negocjacji i zarządzania sobą w czasie oraz pomożemy rozwinąć Twoje umiejętności interpersonalne.

 

Kogo szukamy:

Dołącz do nas, jeśli jesteś osobą nastawioną na cel i dobrze zorganizowaną oraz masz podzielność uwagi.  Angażujesz się w to co robisz, lubisz wyzwania i sumiennie podchodzisz do powierzonych zadań, a współpraca z ludźmi jest dla Ciebie źródłem satysfakcji.

 

Oferujemy:

Praca stacjonarna w zgranym zespole w oparciu o „umowę o pracę” z atrakcyjnym system premiowym za realizowane cele (dla studentów możliwość odbycia płatnego stażu z opcją przedłużenia współpracy). Onboarding i system szkoleń oraz możliwość szybkiego awansu (po 6 miesiącach) oraz dofinansowanie do pakietów sportowych i opieki medycznej to tylko część atutów naszej oferty.

 

Aplikuj:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@scandica.pl.

Thanks!

  Rodzaj Usługi

  Nazwa Firmy

  Telefon

  Imię i Nazwisko

  Email

  Wiadomość